Skip to content Skip to footer

Ostrom Kupa – Második versenynap

A második versenynapon is öt egri sportoló lépett ringbe az Ostrom Kupán, és ismét szép teljesítményeknek lehettünk tanúi. Dorkó Péter vezetőedző értékelte a második napi eredményeket.

Váradi Ádám (U13, 42 kg) a nap elején második mérkőzését vívta, ezúttal budapesti ellenféllel szemben. Tehetségét és technikai fejlődését ezúttal is bizonyította, több szép megoldást is láthattunk tőle. Az edzőmérkőzésen nem hirdettek eredményt.

Spagina Lara (U17, 54 kg) súlycsoportjában nem volt ellenfél, így egy magasabb súlyban induló KSI-s versenyző, Németh Barbara ellen lépett ringbe. Az edzőmérkőzés során Lara felkészültségét és küzdőszellemét is megmutatta. Eredményt itt sem hirdettek.

Megyesi Szebasztián (U17, 63 kg) második mérkőzésén kőszegi riválisa ellen lépett szorítóba, és magabiztos mozgással, jól felépített támadásokkal megszerezte második győzelmét a versenyen.

Csipkés Arnold (U17, 63 kg) szintén második meccsét vívta, ezúttal szegedi ellenféllel szemben. A második menet közepéig bírta a nyomást az ellenfél, majd RSC győzelemmel zárult az összecsapás, Arnold második sikerét aratva.

A nap utolsó egri ringbelépője Dorkó Laura (U17, 54 kg) volt, aki egy 57 kilós osztrák versenyző ellen szállt harcba. Laura fölényes teljesítményt nyújtott, az ellenfél komoly verést kapott – hasznos felmérő volt ez a mérkőzés is, és újabb győzelmet hozott Egernek.

Asztalos Hunor és Danyi Dániel ezen a napon nem mérkőztek.

„A harmadik versenynapon is teljes erőbedobással folytatjuk a munkát, bízva abban, hogy sportolóink ismét sikerrel zárják a küzdelmeket.” – zárta beszámolóját Dorkó Péter.

Hajrá EVSI!

Forrás: Egri Városi Sportiskola Ökölvívó Szakosztály

Találj meg minket a facebookon

Close